Про компанiю

Компанія Damilk займається виробництвом і продажем індивідуальних доїльних апаратів АІД-1. Надійність і практичність даних агрегатів доведена часом і досвідом великого числа фермерів.

Наші доїльні апарати стануть вірною опорою на невеликому фермерському або підсобному господарстві. За допомогою всього одного агрегату ви зможете отримати молоко з 8-10 корів за годину, заощаджуючи  свій час і сили. При цьому якість молока буде відповідати високим смаковим і санітарно-гігієнічним вимогам.

Damilk співпрацює як з роздрібними покупцями, так і з власниками магазинів сільгосптехніки. Ми пропонуємо доїльне обладнання за оптимальними цінами, так як є безпосереднім виробником апаратів АІД-1.

На всі механічні пристрої для доїння надається гарантія: 12 місяців - на доїльний апарат, 6 місяців - на електродвигун та полімерні вироби.

Наші переваги:

  1. Доїльні апарати високої якості

Апарати АІД-1 по праву можна назвати ідеальними доїльними агрегатами. Ергономічна модульна конструкція забезпечує їм простоту експлуатації та обслуговування. А високоякісні деталі разом із захистом двигуна і насоса, гарантують надійність і стабільність роботи.

  1. Великий вибір комплектацій

Доїльні апарати АІД-1 представлені в 6 комплектаціях, які відрізняються між собою наявністю певних доповнень. Серед різних варіантів ви неодмінно підберете обладнання, яке оптимально підійде саме вам.

Бюджетна комплектація - «Базова»,  стане оптимальним вибором в якості першого доїльного апарату  АІД-1. Якщо ви вже маєте досвід машинного доїння, тоді зверніть увагу на комплектації «Цільнометалеві стакани», «Євро», «Силікон». І, звичайно ж, найкращий варіант для підсобного господарства - «Повна» комплектація, в якій є всі доступні доповнення.

  1. Власний сервісний центр

Сервісний центр компанії Damilk здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування доїльних апаратів АІД-1 і інших марок. Досвідчені фахівці проконсультують вас, проведуть діагностику обладнання та виконають ремонт будь-якої складності. Також у нас ви можете придбати всі необхідні запчастини для доїльної установки.

  1. Оперативна доставка по всій Україні

Ми пропонуємо зручні способи доставки доїльних апаратів по Харкову та іншим населеним пунктам України. Всі замовлення обробляються відразу після надходження, тому можете бути впевнені: покупка буде доставлена вам в найкоротші терміни.

АІД-1 - доїльний апарат, який надійно прослужить вам довгі роки. Телефонуйте нам, і ми надамо вам докладну консультацію про його переваги і допоможемо підібрати оптимальну комплектацію. Наші тел .: (066) 514-99-97, (067) 855-05-35.

Для жителів міст Росії також доступна наша продукція в повному асортименті з доставкою в будь-які регіони. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за телефонами +7 968 947 00 39 +7 925 033 89 0