Доїльні відра в зборі для доїльного апарату

Доїльне відро в зборі – це частина доїльного апарату, яка складається з підвісного обладнання, ємності для молока і пульсатора. Окремі вузли з'єднуються силіконовими шлангами.

Доїльне відро в зборі відповідає за відбір молока в доільному в доільном апараті. Йому для роботи потрібен вакуум, який створюється в системі за допомогою силової установки. Вакуумна установка в комплект не входить, і її потрібно купити окремо.

Доїльні відра DaMilk комплектуються вітчизняними та імпортними деталями, що дозволяє отримати кращу довговічність і робочі характеристики.

Як вибрати доїльне відро в зборі

Перед покупкою потрібно враховувати наступні фактори:

  1. Призначення – доїльні відра в зборі для корів і для кіз збираються з різними поєднаннями деталей.
  2. Система доїння – відбір молока відбувається за синхронною системою або попарною (почерговою у випадку з козами).
  3. Комплектація – можуть використовуватися різні пульсатори, колектори, соскова гума, кришки бідона для молока. Комплектація впливає на ціну доїльного відра в зборі.
  4. Поголів'я і продуктивність тварин – деякі деталі та витратні матеріали мають більшу зносостійкість, що корисно для великих молочних господарств. Залежно від того, скільки молока дає корова, вибирають розмір колектора.

Відра DaMilk сумісні з вакуумними установками власного виготовлення і від інших виробників. Перед покупкою дорогого обладнання, яке збирається з використанням імпортних запчастин, можна вивчити відгуки на сайті.

Характеристики доїльного відра в зборі

Основними характеристиками є:

  • тип доїння – синхронне або попарне;
  • система збору молока – колекторна або безколекторна;
  • об’єм колектора, матеріали його основи і кришки;
  • матеріал соскової гуми;
  • матеріал стаканів;
  • тип кришки бідона для молока.

При синхронному доїнні молоко відбирається одночасно з усіх сосків. При попарному – з сосків лівої і правої долей вимені по черзі. Для першого типу доїння використовується синхронний пульсатор, для другого – асинхронний.

При колекторній системі збирання молоко зі склянок потрапляє в колектор, далі в шланг і бідон. Безколекторна система робиться в апарат для кіз. У них молоко надходить відразу в шланг.

Для доїння звичайних корів досить стандартного колектора об'ємом 140 см3. Для високопродуктивних і породистих тварин, які дають більше 30 л молока в день, потрібен об'єм 240 см3. Інакше колектор і доїльні стакани наповняться молоком, що призведе до від'єднання доїльного павука.

В доїльних відрах в зборі ДаМілк використовується каучукова і силіконова соскова гума. Каучукова гума дешевша, але має термін служби близько 6 місяців. Силіконова соскова гума дорожче, але зношується в два рази довше. Вона вимагає заміни тільки через рік роботи.

Матеріал стаканів впливає на довговічність. При цьому важливим є також їхня вага. Чим важче склянки – тим краще відбувається масаж сосків, що стимулює припуск молока. Тому найкращим варіантом є нержавіючі стакани.

При виборі кришки важливо враховувати механізм притиску, матеріал і кількість штуцерів. Самопідтискні кришки тримаються за рахунок вакууму. Механічний притиск дозволяє регулювати його силу, що позначається на зносі ущільнювача кришки. Кількість штуцерів впливає на зручність підключення шлангів і пульсатора. На кришках з трьома виходами для них передбачені окремі місця. Якщо штуцерів тільки 2, то для під'єднання шланга постійного вакууму і пульсатора використовується трійник.

Де купити доїльне відро в зборі

В інтернет-магазині DaMilk можна купити доїльне відро в зборі у виробника. На усі товари надається офіційна гарантія.

На сайті є обладнання для молочного господарства та запчастини до нього. Інтернет-магазин працює по всій Україні: зробити замовлення можна в Києві, Дніпрі, Хмельницькому, Львові та інших містах. Доставка відбувається через Укрпошту, Нову Пошту і перевізника АвтоЛюкс. У Харкові працює власна кур'єрська служба компанії ДаМілк.

Сервісний центр DaMilk допоможе усунути будь-які неполадки агрегатів індивідуального доїння.

p>Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

5 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

5 Товари.

товарів на стор.

Таблиця