Доїльні апарати для кіз

Доїння кози - досить простий процес. Він не вимагає якихось надзвичайних навичок і умінь. Але якщо в господарстві у вас більше ніж дві кізочки, то це може викликати деякі складності. Якщо ви щодня по кілька разів на день змушені доїти тварин, то ваші руки почнуть швидко втомлюватися. Тому для полегшення фізичної праці і збільшення щоденних надоїв, рекомендується купити доїльний апарат для кіз.

Процес доїння однієї тварини в домашніх умовах, в середньому займає до 20 хвилин, а з доїльним апаратом він прискориться в рази, і, безсумнівно, збільшиться кількість надоїв. Ви відчуєте різницю практично відразу після покупки.

Де краще купити доїльний апарат для кози?

Компанія Damilk вже не перший рік займається виробництвом обладнання для сільського господарства. Якість і надійність нашої продукції схвалена величезною кількістю фермерів. Наші доїльні апарати стали вірними помічниками в нелегкій сільській праці. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти саме той апарат для доїння, який підійде вам за всіма критеріями і технічним характеристиками. Так само, ми гарантуємо швидку доставку нашого обладнання в будь-яку точку України всіма зручними для вас способами. У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити доїльний агрегат для кіз Бурьонка або Дамілк.

Від чого залежить ціна доїльного апарату для кози в Україні?

Вартість доїлки безпосередньо залежить від наступних параметрів:

 • матеріалів, використаних при виробництві;
 • обсягу контейнера;
 • споживання потужності;
 • наскільки дбайливо використання апарату впливає на самопочуття тварин;
 • рівня продуктивності;
 • терміну експлуатації;
 • габаритів пристрою.

Ціни на доїльні апарати для кіз в Україні

УІД-10АІД-1Бурьонка-1АІД-2 (1 відро)АІД-2 (2 відра)
УІД-10АІД-1Бурьонка-1АІД-2 (1 відро)АІД-2 (2 відра)
5 500 грн.6 800 грн.6 650 грн.7 400 грн.9 500 грн.

Міні доїльний апарат для кіз

В залежності від того, скільки кіз у вашому господарстві, вам потрібно вибрати відповідний доїльний апарат. Якщо від 1 до 20 голів, то вам чудово підійде міні доїльний апарат для кіз «Бурьонка 1». Це прекрасний варіант для використання в домашніх умовах, або на невеликих фермах. Ціна повністю відповідає якості. Ця покупка в будь-якому випадку виправдає себе. Прилад оснащений вакуумним насосом сухого типу і двигуном потужність в 550 Вт. Доїльні установки сухого типу називаються так неспроста. Свою назву вони отримали від назви типу двигуна. Установка має невеликі розміри, що дуже зручна в експлуатації. Апарат також оснащений електронним захистом від потрапляння води і молока в насос.

Доставка по Україні

Ми доставляємо доїльні апарати для кіз в будь-які регіони України: Київ, Хмельницький, Херсон, Харків, Полтава, Вінниця, Харків і так далі.

Терміни доставки:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

Товари від 1 до 48 з 62

товарів на стор.

Таблиця 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Товари від 1 до 48 з 62

товарів на стор.

Таблиця 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2