Доїльні установки

Доїльна установка - це комплекс обладнання для доїння домашньої худоби. Він служить для первинної обробки молока. Принцип роботи доїльної установки полягає ось у чому: в камері підсоскового типу встановлюється низький тиск, що періодично змінюються в ході стиснення соска за допомогою вакуумних пульсацій в міжстінній камері. Коли тиск зводиться до одного рівня в обох камерах, під вакуумним впливом молоко йде з соска у колектор. З колектора рідина «направляється» в доїльний бідон. Коли в міжстінній камері тиск підвищується до рівня вище атмосферного, трубка з гуми стискає вим'я, і рідина припиняє надходити.

Чим відрізняється доїльний апарат і доїльна установка?

Індивідуальна доїльна установка оснащена насосом і двигуном. Так як мехдойка, вона не має в комплектації доїльних склянок, доїльного бідона, молочних шлангів, соскової гуми і колектора.

Це обладнання потрібно окремо докуповувати. Саме тому доїльні установки вигідно відрізняються в ціні від доїльних апаратів. Якщо ви утримуєте корівок, овець і кіз, ви можете придбати, як доїльну установку з аксесуарами, так і універсальний доїльний апарат. Різниці в роботі ви не знайдете.

Класифікації доїльних установок

Доїльні апарати розроблені для обслуговування корів, а також для кіз і овець. При роботі з доїльної установкою не має значення, яких тварин вам необхідно подоїти. Головне підібрати правильно доїльну апаратуру. Вона може відрізнятися через специфіку будови сосків домашньої худоби. Вим’я кози і вівці схоже між собою, тому доїльні апарати для цих тварин об'єднують в одну категорію. Для доїння корів доїльні апарати з такими ж аксесуарами, звичайно ж, не підійдуть.

Доїльні вакуумні установки можуть бути сухими і масляними. В доїльних установках масляного типу масло проходить через графітові пластини. Таким чином, вони менше стираються і довше служать, тому міняти їх часто не буде потрібно. Масляні - працюють тихо, що дуже важливо при переході від ручного доїння до механічного. При доїнні тварина менше лякається і охочіше дає молоко. До того ж, період адаптації до нового режиму доїння у нього проходить набагато швидше, ніж у випадку з сухими доїльними установками. В цьому і полягає їх головний мінус. Але є і великі плюси! Наприклад, сухі, на відміну від масляних, можуть без проблем працювати при низьких температурах, за що їх так уподобали вітчизняні фермери. Однак у доїльних установках сухого типу графітові пластини доведеться міняти частіше. Втім, і сподіватися, що тварина так само швидко звикне до нових умов, як у випадку з установками масляного типу, теж не варто.

За типом двигуна доїльні установки бувають електричними і бензиновими. Вони відрізняються лише ресурсом, за рахунок якого вони працюють - електроенергією і бензином відповідно. В експлуатації відмінностей між ними немає.

За мобільностю доїльні установки поділяють на стаціонарні та пересувні. Стаціонарна доїльна установка не рухається з місця на місце, тому для роботи з нею необхідно обладнати спеціальний майданчик. Пересувна доїльна установка таких умов не вимагає.

Технічні характеристики доїльних установок

При порівнянні і описі доїльних установок використовуються наступні технічні характеристики. До них відносять:

  • потужність, кількість оборотів і тип двигуна
  • час безперервної роботи
  • максимальний вакуумметричний тиск
  • захист від перегріву мотора / підвищеної напруги.
  • напруга мережі.
  • тип насоса.
  • можливість пересування.
  • кількість, розмір і матеріал пластин.
  • матеріал пластин, вакуумного насоса.

Ціна доїльної установки

Залежить від виду вакуумного насоса, типу двигуна, його потужності і швидкості, можливості пересування, матеріалу пластин і вакуумного насоса, наявності захисту від перегріву і підвищеної напруги.

 

Доїльна установка АДА-220 3000Доїльна установка Дамилк АИД-1 Установка індивідуального доїння УІД-10 Доїльна установка Damilk АІД-3
Доїльна установка АДА-220 3000
Доїльна установка Дамілк АІД-1Установка індивідуального доїння УІД-10Доїльна установка Damilk АІД-3
4 750 грн.5 200 грн.6 350 грн.5 600 грн.

 

Де можна купити доїльний установку?

Купити доїльну установку і апаратуру до неї ви можете в інтернет - магазині Дамілк. Тут ви зможете знайти не тільки доїльні установки для доїння, а й олійниці, сепаратори, доїльні відра і запчастини ним. У магазині доїльного обладнання Дамілк ціна доїльної установки починається з 4 750 грн.

Замовлення можна оплатити переведенням на розрахунковий рахунок підприємства, банківською картою, післяплатою і готівкою при отриманні товару зі складу в Харкові. Доставка здійснюється по всій території України поштовими службами «Нова пошта» і «Інтайм». Клієнти з Харкова можуть забрати посилку у кур'єра або самостійно зі складу.

23 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

23 Товари.

товарів на стор.

Таблиця