Доїльні апарати АІД

Сьогодні все складніше і складніше знайти середнє або велике фермерське господарство, на якому до цих пір застосовується ручне доїння. Це не дивно. Адже який сенс доїти вручну, якщо можна придбати недорогий, український доїльний апарат.

Установки для доїння АІД від українського виробника Damilk займають провідні позиції в продажах серед фермерського обладнання. Їх головні конкурентні переваги - доступна вартість, надійність конструкції і модульної системи. Апарати влаштовані так, що при потребі або в разі несправності, замінити необхідну деталь або весь блок самостійно не складе ніяких труднощів.

Виробники часткових агрегатів АІД випускають апаратуру відповідно з усіма необхідними нормами і стандартами. Гарантія на продукцію при покупці надається автоматично.

Лінійка доїльних апаратів АІД представлена на ринку широко. Кожен фермер без зусиль знайде пристрій для господарства, враховуючи cвій бюджет і потреби. Є апарати, які застосовуються для доїння тварин в домашніх умовах, а є ті, які призначені для великих фермерських господарств.

Доїти такими приладами можна корів, кіз і овець. Випускаються і універсальні апарати, але для кожного виду тварин знадобиться індивідуальна підвісна доїльна апаратура.

Особливості конструкцій доїльних апаратів АІД

Кожена доїлка АІД має свої особливості до конструкції та комплектації.

Доїльні агрегати Дамілк АІД-1 здатні видоювати за одну годину до 10 тварин. Їх силова установка має такі характеристики:

 • потужність двигуна 750 Вт;
 • насос масляного типу, пластинчато-роторний, з продуктивністю 4, 5 м3 / год;
 • напівавтоматичний режим доїння;
 • робочий вакуумметричний тиск 47кПА.

Установка проста в застосуванні. Вона мобільна і пересувна. Комплектується або склянками з пластика, або з нержавійки, або склянками комбінованими.

Давайте поговоримо про популярні моделі.

Доїльний агрегат АІД-1 Євро

Агрегат облаштований пульсатором попарного доїння. Це означає, що соски здоюються за принципом ручного доїння, що позитивно впливає на здоров'я і самопочуття тварин. Додатковою перевагою використання апарату є той факт, що під час доїння, він виконує масаж вимені. Це впливає на збільшення надоїв і підвищення молочної продуктивності.

Доїльний апарат АІД Максимум

Комплектацію цієї доїлки називають найкращою серед моделей АІД-1. Всі пластикові комплектуючі виробники замінили на металеві. Зараз це найдорожчий апарат з лінійки. Але ціна цілком виправдана, адже купивши такий апарат, будьте впевнені в тому, що отримуєте надійний і продуктивний пристрій.

Доїльне пристрій АІД-1 Пластик

Назва агрегату говорить сама за себе. Тут, на відміну від апарату АІД «Максимум», комплектуючі виконані з пластика, але молочний бідон залишився алюмінієвим. Це зроблено для здешевлення продукту і полегшення його маси. Незважаючи на це, установка виконана якісно, вона відповідає необхідним нормам.

Які фактори впливають на ціну доїльних апаратів

Формування цін на апарати для доїння залежать від таких аспектів:

 • від потужності апарату;
 • від комплектації;
 • від матеріалів, які використані при виробництві;
 • від габаритів;
 • від обсягу доїльного відра;
 • від впливу на здоров'я тварин при використанні.
 • від того, наскільки у апарату довгий експлуатаційний термін;
 • від того, на яку кількість тварин тварин розрахований прилад.

Інтернет-магазин Damilk доставляє покупки при сумі понад 2000 гривень по місту Харкову безкоштовно. Доставка апаратів по Україні виконується транспортними компаніями. Їхні послуги оплачуються одержувачами.

Відгуки на доїльні апарати АІД

Де і як купити доїльні апарати Дамілк АІД в Україні

При виборі доїльного агрегату в Україні, будьте уважні, звертайте увагу не тільки на сам пристрій, а й на послуги магазину в якому купуєте товар. Інтернет-магазин Damilk - виробник доїльних апаратів в Україні. Це означає, що вибравши цей магазин, ви не переплачуєте, купуєте товар з гарантією від виробника. Ми надаємо сервісні послуги з обслуговування та ремонту доїльних апаратів.

Дамілк пропонує клієнтам купувати доїльний техніку та інші сільськогосподарські товари в кредит або розстрочку.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

 

Поради, як правильно доїти за допомогою доїльного апарату, і як до цього привчити тварин

Якщо корови на вашій фермі, «в очі не бачили» такого обладнання, як доїлка, то доведеться витратити декілька днів на те, щоб привчити їх до шуму і вигляду агрегату. Включайте прилад в приміщенні, де утримуються корови, ставте поруч з ними, і при цьому продовжуйте доїти вручну. Коли побачите, що корівки більше не лякаються, ведуть себе спокійно, можна приступати намагатися доїти машинним способом.

Для того щоб подоїти тварину машинним способом, потрібно знати, що процес складається з таких етапів:

 • підготовки доїльного агрегату і приміщення;
 • підготовка вим’я до доїння, і самої тварини.

Перед початком використання слід ретельно промити доїлку і продезінфікувати. Такі дії допоможуть уникнути попадання бактерій і мікробів в молоко, і знизити ризик поширення захворювань серед тварин. В першу чергу рекомендують доїти здорових корів, які тільки отелилися , а потім вже стадо. Приміщення де доїться стадо повинно бути чистим, теплим і сухим.

Тепер приступайте до огляду вимені. На сосках не повинно бути тріщин і ранок. Якщо таких не виявлено, то потрібно помити вим'я з теплою водою, і протерти насухо м'яким рушником. Потім швидко, і акуратно надіньте склянки для доїння. Дивіться, щоб не було підсмоктування повітря, і вакуум був налаштований згідно з нормою. Молочні шланги не повинні бути перекручені. Якщо молоко пішло - все зроблено правильно.

Не допускайте передоювання Це згубно впливає на здоров'я і самопочуття тварин.Ні в якому разі не зривайте склянки з сосків, якщо пристрій увімкнений.

Щоразу після доїння змащуйте вим'я вазеліном і протирайте сухою тканиною.

Пам'ятайте: при правильній експлуатації доїльного обладнання, воно прослужить вірою і правдою не один рік, а здоров'я стада також буде в безпеці.

38 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

38 Товари.

товарів на стор.

Таблиця