Доїльні апарати Бурьонка

Доїльна апаратура вже багато років служить фермерам надійним помічником. Її застосування сприяє збільшенню надоїв, підвищенню молочної продуктивності, і поліпшенню якості молока. Також доїльний агрегат полегшує щоденну важку працю доярок. Сьогоднішній ринок переповнений різними моделями доїльних установок, але апарати “Бурьонка” не втрачають популярності, і займають лідируючі позиції з продажу вже котрий рік. І це не дивно, тому що ці доїльні агрегати постійно удосконалюються і оновлюються. Виробники цього доїльного обладнання невпинно покращують якість і технічні показники своєї продукції. Інтернет-магазин “Дамілк” є офіційним дилером агрегатів для доїння “Бурьонка”. На онлайн-полицях ви знайдете такі пристрої для машинної дійки: «Бурьонка-1», «Бурьонка» (комбі), «Бурьонка-1» (максі), Бурьонка-1 (євро) і ін.

Комплектація і пристрій доїльних агрегатів Бурьонка

Схема і компоновка доїльного апарату:

Схема доїльного апарату Буренка

Умовні позначення схеми:

 1. Рама. Сталеві профілі, що утворюють конструкцію доїльного апарату, його опору;
 2. Бідон для збору молока. Виготовляється з харчового алюмінію. У нього збирають молоко під час доїння корови, зберігають і транспортують.
 3. Доїльна апаратура (молочний шланг, доїльні стакани, колектор, сосковая гума);
 4. вакуумметр;
 5. поршневий насос;
 6. редуктор;
 7. електродвигун.

Доїлки “Бурьонка”можуть застосовуватися як для доїння корів, так і кіз. Маса підвісної апаратури знижена, а значить навантаження на вим'я тварин мінімальне. Ризик розвитку хвороб, таких як мастит, також мінімізований.

Пристрої оснащені опорними рамами, молочними бідонами, вакууметрами, електродвигунами. У комплект також входять набір доїльної апаратури, яка складається з чотирьох доїльних стаканів, молочних шлангів, колектора, соскової гуми. Редуктор в апараті потрібен для того, щоб доїння проходило ефективно і безболісно.

Завдяки поршневому насосу утворюється тиск всередині установки. Агрегати оснащені вакуумними насосами поршневого типу і електричними двигунами.

Поршневий насос гарантує безперебійну пульсацію, а його рухи схожі на рухи рук доярок під час ручної доїння, або вигодовування теляти, або козеняти. При русі поршня вгору відбувається відкриття клапана, який знаходиться в кришці насоса. При цьому повітря виходить назовні. Соски стискаються і розтискаються під дією вакууму. Стежити за рівнем вакууму допоможе вакуумметр.

Переваги доїлок Бурьонка

Виробники продумали конструкцію доїльних апаратів Бурьонка до найменших нюансів. Кожна деталь апарату, і кожен вузол працює як годинник, щоб ви отримували якісне і жирне молоко. Почнемо з того, що можна контролювати процес доїння, завдяки тому що молочні шланги виконаним з прозорого поліпропілену.

Соскова гума - це єдина частина установки, яка тісно контактує з вим'ям тварини, і виробники це врахували. Вони зробили її зі спеціальної силіконової гуми, яка не шкодить здоров'ю тварини. А в деяких моделях замість поліпропіленових доїльних склянок, встановлені склянки з нержавіючої сталі. Це говорить про те, що доїлка з такими комплектуючими, прослужить багато років вірою і правдою.

Переваги доїльних установок Бурьонка:

 • великий обсяг доїльного відра;
 • малогабаритність пристроїв;
 • невисокий рівень споживаної потужності;
 • позитивний вплив на здоров'я вимені тварин;
 • висока продуктивність;
 • екологічність використовуваних матеріалів;
 • безперебійна робота установок;
 • простота в експлуатації.

Як утворюється ціна на доїльні апарати Бурьонка

Ціни на доїлкі “Бурьонка” можуть бути різними, і залежати вони можуть від таких аспектів:

 • від матеріалів, які застосовуються при виготовленні;
 • від типу насоса. Установки з масляними насосами коштують дорожче сухих;
 • від складності конструкції;
 • від навісного обладнання;
 • від типу пульсатора;
 • від продуктивності установки.

Для невеликих домашніх господарств сміливо можна купувати установки сухого типу з нерегульованим пульсатором, і пластиковими доїльними стаканами. Але якщо у вас велика кількість тварин, краще віддавати перевагу масляним установкам з суцільнометалевими склянками для доїння.

В інтернет-магазині Дамілк кожен зможе знайти установку для доїння, яка б влаштовувала за ціною та характеристиками.

Відгуки про доїльних апаратах Бурьонка

Відгуки про роботу установок знайти в інтернеті не складно. Досить переглянути пару фермерських форумів, і стане зрозуміло, що установки Бурьонка часто обговорюють. В основному знайдете позитивні відгуки задоволених покупців.

Доїльний апарат для корів Бурьонка традиційно користується великим купівельним попитом. Ви також можете прочитати відгуки про ту, чи іншої моделі установки на сайті магазина Damilk. Інтернет-магазин Damilk надає сервісне обслуговування, а також виконує умови гарантії. Власний сервісний центр допоможе усунути будь-які неполадки, котрі будуть заважають нормальній роботі доїльного пристрою.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

13 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

13 Товари.

товарів на стор.

Таблиця