Доїльні апарати для дому

Доїльний апарат для дому - це механічний пристрій для доїння корів, кіз або овець. Включає в себе доїльні стакани, соскову гуму, силіконові трубки, колектор, попарний пульсатор. Саме ця частина всього агрегату для домашнього доїння безпосередньо контактує з вим'ям тварини.

З його допомогою можна значно збільшити надої і зменшити трудові витрати безпосередньо під час доїння. Тому, в будь-якому молочному господарстві доїльний апарат для дому стане незамінним помічником.

Домашні доїльні апарати, хоч і схожі за принципом роботи, можуть відрізнятися між собою в залежності від тварини. Причина таких відмінностей проста - фізіологічна будова вимені у корів, кіз та овець. Вим'я та соски корови набагато більше козячого або овечого. Щоб забезпечити в ньому нормальний відтік молока, доїльні стакани повинні бути досить важкими. У той же час для кіз і овець це матиме скоріше негативний ефект і може стати причиною маститу.

Тому, правильно підібраний доїльний апарат для дому, грає ключову роль в якісному заборі молока. Розглянемо кожен вид більш докладно.

Для корів

Щоб купити домашній доїльний апарат для корів, який буде повністю відповідати вашим запитам, серйозно підійдіть до процесу його вибору. При цьому враховуйте кількість тварин в господарстві, можливість одночасного доїння кількох тварин, матеріал деяких складових домашньої апаратури для доїння. Всього в наборі 4 стакани. Краще, якщо вони виготовлені з металу, а всі поєднувальні деталі з гіпоалергенного харчового силікону.

Пропонована на домашні доїльні апарати для корів ціна буде залежати саме від всіх вищевикладених факторів. Вона коливається приблизно в таких межах.

 

АІД-1 з комб. стаканамиАІД-1 с нерж. стаканамиАІД-1 Євро-комплектаціяАІД-2 для 10/20 корівУІД-10 с одним відромАІД-2 на дві коровиУІД-10 на два відра 20 корів
АІД-1 з комб. стаканамиАІД-1 с нерж. стаканамиАІД-1 Євро-комплектаціяАІД-2 для 10/20 корівУІД-10 с одним відромАІД-2 на дві коровиУІД-10 на два відра 20 корів
6000 грн.6100 грн.6700 грн.7100 грн.7250 грн.8750 грн.9200 грн.

 

Для кіз

Якщо ви хочете купити домашній доїльний апарат для кіз, то тут також будуть свої особливості. Доїльних стаканів буде два, вони повинні бути з пластика. Віддавайте перевагу прозорим варіантам як стаканів, так і трубок, щоб повністю контролювати процес доїння й рівень молока в системі. Вимоги до якості матеріалів такі ж, як і у випадку з домашніми доїльними апаратами для корів.

Ціна домашніх доїльних апаратів для кіз буде встановлюватися в залежності від виробника та матеріалів конкретних моделей. Приклади представлені в таблиці нижче.

 

АІД-1Бурьонка-1АІД-2 (1 відро)АІД-2 (2 відра)
Бурьонка-2АІД-1Бурьонка-1АІД-2 (1 відро)АІД-2 (2 відра)
8 000 грн.6 800 грн.6 650 грн.7 400 грн.9 500 грн.

 

Ціна на домашній доїльный апарат

Ціноутворення на домашні доїльні апарати для корів та кіз відбувається за одним і тим же принципом. Все залежить від матеріалів, виробника, потужності силової установки, яка активує апаратуру, довговічності тощо.

Наприклад, базовий апарат укомплектований силовою установкою та доїльним відром коштує близько 6,5 тисяч гривень. Він підійде для невеликих господарств. Якщо говорити про поголів'я в 20 тварин, то раціональним буде рішення про покупку УІД-10. Установка досить потужна, щоб охопити всіх тварин і видоїти їх за короткий час. Також є можливість отримувати молоко в дві лінії. Однак такий апарат, повністю укомплектований, обійдеться вам в 10 000 грн.

Також зверніть увагу, що купувати силову установку, домашню підвісну доїльну апаратуру або відро можна окремо. Це буде зручно, якщо вам потрібно замінити окрему частину, а не купувати все заново.

 

АІД-1 КомбіАІД-1 НержАІД-1 ЄвроБурьонка КомбіБурьонка НержБурьонка Євро
АІД-1 КомбіАІД-1 НержАІД-1 ЄвроБурьонка КомбіБурьонка НержБурьонка Євро
✮✮✮✮✰✮✮✮✮✰✮✮✮✮✮✮✮✮✰✰✮✮✮✰✰✮✮✰✰✰

 

Тепер, побачивши ціну на домашній доїльний апарат, ви будете хоча б в загальних рисах уявляти, звідки вона береться на ціннику.

Де купити домашній доїльний апарат?

Купити домашній доїльний апарат для кіз, овець або корів можна в українському інтернет-магазині DaMilk.

У каталозі представлені різні варіанти домашніх доїльних апаратів, які точно зможуть задовольнити потреби саме вашого молочного господарства.

Пропонована на доїльний апарат для будинку ціна буде найвигіднішою, адже магазин співпрацює з виробниками виключно без посередників.

Замовлення оформляється на сайті через додавання товару в корзину або телефоном з менеджером. Досить залишити заявку на зворотний дзвінок, і консультант подзвонить вам через кілька хвилин.

Оплата приймається у вигляді передоплати на банківську картку або готівкою при отриманні товару на руки.

Замовлення доставлять в будь-яку область України через Нову пошту або Інтайм. По Харкову діє кур'єрська доставка. Також покупець може забрати покупку самостійно з пункту самовивозу за адресою м Харків, Московський проспект, 273.

28 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

28 Товари.

товарів на стор.

Таблиця