Гарантія

Купуючи доїльний апарат в інтернет-магазині Damilk, вам автоматично надається гарантія від виробника. Її термін становить 12 місяців. Вона починає діяти з моменту покупки першим покупцем. Гарантія не може продовжуватися або відновлюватися, в разі якщо перший власник доїльного агрегату перепродасть, відремонтує або обміняє пристрій. Якщо апарат виходить з ладу з вини покупця, то його ремонт здійснюється за рахунок самого покупця.

На випадок подачі претензії по гарантії, покупець повинен надати зламаний агрегат або деталь, яка вийшла з ладу, а також підтвердження покупки ( чек), в якому повинна бути вказана дата придбання.

Якщо ці умови будуть повністю дотримані, то магазин виконає свої гарантійні зобов'язання. Ремонт, або обмін апарату виконується протягом 10 робочих днів з моменту звернення клієнта.

Гарантія не поширюється на комплектуючі з пластика і гуми. Витратні матеріали мають властивість зношуватися. Також гарантія не покриває поломки пов'язані з неакуратним поводженням  і нехтуванням правил зберігання агрегату. Якщо апарат був відремонтований власними силами, в його компресор потрапила волога, він зберігався не в належних умовах, або  був пошкоджений перепадами напруги електромережі - гарантійні послуги також не надаються.

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧА

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не був у вживанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек, або інші документи, видані споживачеві разом з проданим товаром. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р. N 216 це правило не поширюється на предмети особистої гігієни, білизну, панчішно-шкарпеткові вироби, перо-пухові вироби, дитячі м'які, надувні і гумові іграшки, товари для новонароджених і т.д. У цей перелік також входить доїльна апаратура, соскова гума і молочний бідон.