Запчастини для доїльного апарату

Готові до роботи вузли і окремі запчастини – це деталі, які використовуються для ремонту і модернізації агрегату індивідуального доїння. Залежно від матеріалів, навантаження вони можуть швидко зношувати. Деякі комплектуючі можуть бути пошкоджені при транспортуванні або через необережне поводження.

Якщо використовуються пластикові елементи (кришка колектора, склянки), то краще мати під рукою додатковий комплект. Також необхідні запасні витратні матеріали: пластини вакуумного насоса, соскова гума, прокладки кришки доїльного відра і т. Д. В інтернет-магазині DaMilk є запчастини для апаратів різних виробників (Буренка, Імпульс, Доюшка).

Як вибрати запчастини для доїльного апарату

Перед покупкою запчастин до агрегатів індивідуального доїння, необхідно враховувати такі фактори:

  1. Сумісність з вашою моделлю. У вакуумних насосах різних виробників відрізняється розмір пластин, їх кількість. При використанні попарних пульсаторів потрібно купити відповідний розподільник вакууму, і т. Д. Перед оформленням консультуйтеся з менеджером інтернет-магазину.
  2. Матеріал, з якого виготовлена деталь. У пластикових комплектуючих ціна нижче, але при цьому вони менш надійні. Рекомендується купувати запчастини з металу.
  3. Велику роль відіграє довговічність і зносостійкість запасних частин. Так, силіконова соскова гума має в 2 рази більшим робочим ресурсом, в порівнянні з каучукової. Час використання становить 12 і 6 місяців відповідно. Схожа ситуація з пластинами: текстолітові лопатки в масляних насосах зношуються довше, ніж графітові в сухих установках.
  4. Призначення підвісного обладнання. Вакуумні установки для доїння кіз і корів можуть використовуватися одні й ті ж. Ситуація з доїльними павуками протилежна. Доїльні стакани і соскова гума відрізняються розмірами і вагою. Павук для кіз зовсім зібраний з меншої кількості деталей (відсутній колектор, розподільник).

Основні характеристики запчастин

Соскова гума скорочується при роботі, що призводить до розтягування. Через це тварина відчуває дискомфорт. На сосковій гумі є посадочні рубці, які дозволяють підтягнути її в міру розтягування.

Важливою характеристикою гуми також є зносостійкість. Силіконові вироби мають більший термін служби.

Пластини для вакуумного насоса можуть бути текстолітові або графітові. Текстолітові лопатки ставляться в масляні моделі, графітові - в сухі. Сумісність пластин з конкретним насосом залежить від розмірів і матеріалу.

Доїльні стакани вибирають за матеріалами і вазі. Кращими вважаються цільні нержавіючі стакани. В агрегатах для доїння кіз використовуються виключно пластикові стакани.

У колектора важливий обсяг і матеріали комплектуючих (клапан, кришка, шайба). Для корів з продуктивністю нижче 30 л молока в день, досить колектора на 140 см3, якщо вище 30, то потрібно 240 см3.

Де купити запчастини до доїльного апарату

В інтернет-магазині DaMilk продаються агрегати індивідуального доїння та інше обладнання для молочного господарства. На сайті ви можете купити запчастини до доїльних апаратів виробництва ДаМілк і від інших виробників. В асортименті є витратні матеріали, з'єднувальні елементи, окремі вузли.

Купити запчастини можна в будь-якому місті України. Доставка відбувається в Київ, Дніпро, Хмельницький, Івано-Франківськ, інші міста службами Нової Пошти, Укрпошти, АвтоЛюкс. У Харкові працює кур'єрська доставка компанії.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

 

Товари від 1 до 48 з 59

товарів на стор.

Таблиця 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 48 з 59

товарів на стор.

Таблиця 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2