Запчастини для доїльного апарату

Українська компанія Дамілк вже не один рік виробляє доїльні установки і запчастини до них. Багаторічний досвід і робота кваліфікованих фахівців компанії, дозволяють пишатися якістю продукції, і ставити її в один ряд з відомими світовими брендами. Завод доїльного обладнання оснащений всією необхідною технікою, для того щоб виробляти конкурентоспроможну продукцію за оптимальними цінами. Тепер кожен український фермер може оцінити переваги і надійність високоякісних доїльних установок. Компанія також має інтернет-магазин, де ви можете купити запчастини на доїльні апарати, такі як Бурьонка, Берізка-1, АІД-2, і різні комплектуючі до інших моделей доїлок.

Асортимент запчастин в каталозі DaMilk:

 • вакуумний насос для доїльної установки масляного типу і зі сталевим корпусом;
 • йоржики для доїльних апаратів;
 • графітові пластини для вакуумного насоса;
 • силіконова сосковая гума;
 • соски на доїльний апарат з чорної гуми;
 • кришка доїльного апарату з безпечного харчового алюмінію;
 • відро для доїльного апарату з харчового алюмінію, об'ємом 20 л;
 • прокладки колектора;
 • розподільники, шайби, клапани колектора;
 • шланги доїльного апарату;
 • вакууметр для вимірювання тиску.

Де купити запчастини доїльного апарату?

Виробництво доїльного обладнання в нашій країні за останні роки зробило крок значний крок вперед. Якщо раніше ми могли розраховувати тільки на закордонних виробників, то тепер з упевненістю можна заявляти про те, що якісна доїльна апаратура в Україні існує.

Українська компанія DaMilk випускає доїльні апарати і всі необхідні запчастини для них, за цілком прийнятними цінами, не нехтуючи при цьому якістю та ефективністю. На сьогоднішній день Дамілк довів, що він є найкращим виробником сільськогосподарської техніки в нашій країні. Велика кількість фермерів вже особисто зуміли оцінити гідну роботу нашого обладнання, і з її допомогою перевести свій бізнес на новий рівень: збільшити кількість надоїв і поліпшити якість молока, полегшити роботу доярок і економити час. Купити доїльне обладнання та запчастини на доїльний апарат в Харкові, і за його межами завжди можна на сайті магазину Дамілк. Придбати доїльні установки і купити запчастини на доїльний апарат АІД, Бурьонка, Доярочка і інші - це найкраще що ви можете зробити на шляху до збільшення поголів'я на вашій фермі, а так само для того, щоб оптимізувати процес утримання корів в цілому.

Доставка запчастин для доїлок по Україні

Усі доїльні апарати потрібні для того, щоб зробити процес щоденного доїння тварин швидшим, якіснішим і легшим. І всі вони також працюють за єдиним принципом: імітують ручне доїння або вигодовування теляти. Але, незважаючи на це, доїльні установки бувають різними, і вони можуть володіти різними технічними характеристиками, котрі впливатимуть на ціну тієї чи іншої доїльної установки. Фактори, які визначають вартість:

 • матеріали, з яких зроблений доїльний апарат;
 • загальний обсяг ємності для молока;
 • потужність двигуна;
 • тип вакуумного насоса;
 • продуктивність;
 • комплектація доїльного пристрою;
 • експлуатаційні терміни;
 • шкідливість пристрою для здоров'я тварин.

З приводу запчастин для доїльних апаратів і формування цін на них, можна сказати приблизно те ж саме. Їх ціна буде залежати від якості використаних матеріалів при виробництві та інших факторів. Купити запчастини для доїльного апарату для кіз і корів в Україні в наш час можна як на ринку, так і в інтернеті. Але ми радимо вибирати лише перевірених і надійних виробників і продавців, які готові нести сто відсоткову відповідальність за свій товар. Якщо ви оберете компанію Дамілк, ви отримаєте не тільки відмінний сервіс та якісну продукцію, але і гарантію того, що товар буде доставлений в строк до Києва, Одеси, Запоріжжя і будь-яке інше місто України.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

Чому покупці вибирають українських виробників?

Беззаперечним вважається той факт, що шведи і турки вміють виготовляти доїльну апаратуру на високому рівні. Але ж погодьтеся, що коштує така техніка чималих грошей. А якщо апарат зламається, то і на ремонт доведеться викинути чимало своїх кровно зароблених. Тому все більше і більше наших співвітчизників купують техніку від українських виробників. Адже вона в рази дешевша, за якістю вже майже нічим не відрізняється, та й вітчизняні запчастини для доїльного апарату ціну мають теж явно нижче. І всім, звичайно, зрозуміло чому так відбувається: за транспортування платити не треба, робоча сила у нас дешевше, та й матеріали не такі дорогі, як за кордоном. В асортименті запчастини до доїльного апарату Бурьонка 1, АІД, доїльні стакани, соскова гума, попарні пульсатори і ін.

Інтернет-магазин запчастин доїльних апаратів в Україні

Купити запчастини для доїльного апарата в Харкові або будь-якому іншому місті України, можна не виходячи з дому. Для цього достатньо лише зайти на сайт інтернет-магазину компанії Дамілк. Багатий асортимент продукції, котрий наявний на сайті допоможе вам зробити правильний вибір.

Товари від 1 до 48 з 59

товарів на стор.

Таблиця 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Товари від 1 до 48 з 59

товарів на стор.

Таблиця 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2