Доїльні стакани для доїльного апарату

Однією з головних запчастин без якої не працює доїлка вважаються доїльні стакани. Вони являють собою циліндри, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Усередині стаканів розміщуються трубки з гуми. Між цими трубками утворюється повітряна камера. Одна трубка потрібна для збору молока, а друга необхідна для подачі пульсацій вакууму.

Стакани завжди повинні щільно прилягати до вимені, але ні в якому разі не пережимати його. Підсмоктування повітря також повинно бути вимкненим. Саме від якості склянок, і того наскільки правильно вони кріпляться до сосків, буде залежати здоров'я тварин і молочна продуктивність.

Схема доїльного стакана

У доїльні стакани вставляється соскова гума, яка приєднується до колектора. Під впливом вакуумметричного тиску з сосків починає текти молоко - це такт смоктання. Після того, як повітря потрапляє в міжстінну камеру, соскова гума стискається, масажуючи вим'я. У цей момент молоко перестає текти - це такт стиснення. Всі ці дії імітують ручне доїння, або акт вигодовування теляти.

Види доїльних склянок

  1. Доїльний стакан з нержавіючої сталі - це суцільнометалева гільза. Такий стакан виконує кілька функцій, вони полягають в одночасному захисті корпусу і простору, в якому утворюється вакуум. Також він виконує функцію вантажу, який при розтисканні тягне сосок вниз. Завдяки таким діям виконується масаж вимені, який служить профілактикою маститу. Склянки з нержавіючої сталі не бояться корозії, пошкоджень. Має дуже довгий експлуатаційний термін.
  2. Комбіновані склянки роблять з металевої основи, а оголовок із пластику. Таким чином, їх вдається здешевити. Але при використанні потрібно бути акуратним, щоб не пошкодити відведення для повітряного каналу. Але раптом це все-таки станеться, стакани можна легко замінити за невеликі гроші.
  3. Пластикові доїльні стакани - дешева альтернатива сталевим, і комбінованим склянкам. Вони мають невелику вагу, коштують недорого, досить міцні. Але термін експлуатації у них недовгий.

За станом доїльних склянок обов'язково потрібно стежити, щоб на них не було явних пошкоджень і тріщин, і при необхідності міняти, якщо мова йде про комбіновані склянки, або пластикові.

Доїльні стакани в інтернет-магазині ДаМілк

Найчастіше це стакани зроблені з високоякісного протиударного матеріалу. Важать вони не багато, коштують недорого. доїльні стакани з доставкою по вигідній ціні ви можете купити в інтернет-магазині доїльного обладнання DaMilk.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

6 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

6 Товари.

товарів на стор.

Таблиця