Графітові пластини для доїльного апарату

При продажу доїльний апарат комплектують усіма необхідними запчастинами і деталями. Але при тривалій експлуатації, деякі вузли можуть виходити з ладу. Апарат може зламатися, якщо ви неправильно користувалися приладом, не прочищали його, або не давали приладу відпочити, і одна з його запчастин швидко зносилася. Неважливо, що саме сталося, важливий результат - апарат для доїння несправний і потрібно щось робити. В такий момент часто виникає ряд питань: яка ж будова пристрою? З чого він складається? Яка запчастина за що відповідає? І через яку несправну деталь, апарат тепер не працює? Це абсолютно правильний підхід розібратися в конструкції апарату, перед тим як йти та купувати нові деталі. З яких же частин складається апарат?

Доїльний пристрій будь-якого виробника складається з великої кількості деталей: компресори, вакуумні насоси, рами, двигун і т. Д. Це основні деталі, але ж в кожної перерахованої частини є ще більш дрібні запчастини. І з часом все вони зносяться, цього не уникнути. Щоб продовжити їх термін служіння потрібно акуратно і уважно виконувати всі правила користування апаратом, які вказані в інструкції.

Графітові пластини використовують в доїльних апаратах для компресорів і вакуумних насосів. Чим вони краще текстолітових пластин?

Графітові пластини до вакуумного насосу

У всьому світі користуються лопатками з графіту, а не з текстолітовими, і ось чому:

  • Графіт стійкий і міцний, він не деформується;
  • Температура може досягати 450 & deg; С.
  • Такі пластини прослужать довго. Взаємодія графіту з графітом утворює мастило, яка застерігає лопатки від зносу завдяки гарному ковзанню.
  • Завдяки графітовим лопаток, апарат видає менше шуму.

Навіщо потрібно міняти пластини насоса?

Функціонування доїльного апарату багато в чому залежить від вакуумного насоса. Він обертає двигун, служить для перекачування молока від вимені в доїльне відро, впливає на роботу доїльних склянок, всередині яких гума, пульсуючи, розтискає і стискає соски. І сухий і масляний насос працюють за єдиним принципом, відмінність лише в тому, що охолоджуються вони по-різному. На вал двигуна надягають круглий ротор, у якого зміщений центр осі. Таким чином, збільшується робоча камера, а разом з нею і тиск усередині.

У моторі є 2 або 4 прорізи, в які вставляються пластини. При обертанні, вони висуваються, щільно прилягаючи до основи насоса. Тому від тертя, з часом вони можуть зноситися і змінити свій розмір. За цим потрібно ретельно стежити, і контролювати величину пластин. Для цього необхідно приблизно раз на півроку відкривати торцеву кришку, щоб перевірити їх стан. На пластинах не повинно бути відколів, вони повинні легко обертатися і вільно опускатися.

Пластини для вакуумного насоса - це витратний матеріал, тому рекомендуємо завжди мати в господарстві запасні, щоб в будь-який момент провести заміну.

Де купити графітові лопатки для доїльного апарату в Україні?

Графітові пластини можна купити в інтернет-магазині Damilk. Це зручно і вигідно, адже ми пропонуємо широкий вибір не тільки доїльних апаратів, а й його деталей, в тому числі і пластин. Всі товари можна подивитися на нашому сайті в каталозі. Там ви зможете порівняти різні варіанти, подивитися фотографії, почитати опис та відгуки. Завдяки такій інформації, зробити вибір графітових пластин буде досить просто. Замовлений вами товар ми доставляємо в будь-який куточок України.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

Графітові пластини від виробника доїльних апаратів Damilk

На нашому сайті пластини відрізняються за розміром і способом застосування. Вартість, відповідно, теж різна. Ціни на графітові пластини для доїльних апаратів на Damilk знаходяться в проміжку від 235 грн. до 470 грн. Співвідношення якості пластин і їх цін вас однозначно порадують.

Компанія Damilk продає графітові пластини по всій території України, тому сміливо робіть замовлення з вашого міста чи селища - Київ, Харків, Дніпро, Полтава, Вінниця, Херсон, Хмельницький, Одеса і т. д..

6 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

6 Товари.

товарів на стор.

Таблиця