Пульсатори для доїльного апарату

Пульсатори попарного доїння - це автоматизовані перемикачі вакууму і атмосферного тиску. Жоден доїльний апарат  не може обійтися без них, тому що від рівня їх роботи залежить продуктивність та якість роботи доїльних установок. Робота цього пристосування визначає характеристики доїльного пристрою, такі як: кількість пульсацій, співвідношення тактів, характер впливу гуми на вим'я корови.

Пульсатор повинен надійно і безперебійно працювати. Збої в його функціонуванні можуть спричинити зупинку доїльного пристрою, що вплине на продуктивність одержуваного молока, і на весь виробничий процес фермерського господарства. Тому до вибору цієї запчастини варто підійти з особливою уважністю. Поговоримо про те, де і як можна придбати якісний пульсатор.

Вартість попарного пульсатора в інтернет-магазині Дамілк

Інтернет-магазин української виробничої компанії Damilk пропонує широкий вибір доїльної апаратури, в тому числі і пульсаторів для доїння.

Ціна попарного пульсатора для доїння залежить від наступних показників:

  • від характеристик пульсатора;
  • від матеріалів, з яких він був виготовлений;
  • від того, чи регулюються режими роботи;
  • від частоти пульсацій при молоковіддачі.

Компанія знаходиться в Харкові, тому по місту можливий самовивіз і огляд продукції на місці. Швидка доставка здійснюється так само в Київ, Дніпро і будь-який інший місто України.

Де купити попарний пульсатор в Україні?

На сьогоднішній день існує маса виробників доїльного обладнання, як вітчизняних, так і зарубіжних. Серед великого вибору головне не прогадати, і купити саме той пульсатор попарного доїння, який вам необхідний за всіма критеріями і параметрами. Не менш важливо вибрати надійного постачальника доїльної апаратури, який буде давати гарантії якості, і нести повну відповідальність за свій продукт.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

Компанія Damilk на українському ринку існує вже не один рік. За цей час вона стала надійним партнером фермерів. Компанія займається збутом, як власної продукції, так і товарами перевірених виробників з усього світу. Клієнтами компанії можуть стати як великі магазини сільськогосподарської техніки, так і роздрібні покупці. Так що пульсатор попарного доїння купити зможе будь-який власник доїльного апарату.

4 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

4 Товари.

товарів на стор.

Таблиця