Сосковая резина для доильного аппарата

Соскова гума - єдина деталь доїльної установки, яка тісно контактує з вим'ям.

Навіщо міняти соскову гуму?

В процесі експлуатації доїльний апарат працює постійно тому стан гуми може погіршуватися, через механічне зношування і старіння. Погіршення якості матеріалу здатне знизити молочну продуктивність, і погано впливати на стан здоров'я тварини.

Соскову гуму надягають на соски, і стежать за тим щоб вона щільно прилягала до вимені. Під дією постійного відкачування повітря, вона здатна «присмоктуватися» до нього. Між стінкою доїльного стакана і гумою утворюється повітря, котре пульсатор то викачує, то наганяє. За рахунок цих пульсацій імітується ручне доїння. Від постійного активного використання соскова гума може тріскатися і деформуватися. Особливо небезпечно, якщо вона протирається зсередини, адже молоко через тріщину може потрапити в шланг, через що може зламатися насос установки

Не потрібно чекати, поки гума вийде з ладу, адже це витратний матеріал, за станом якого необхідно ретельно стежити, і міняти його для профілактики, хоча б заради підтримання гігієни.

Коштує такий виріб недорого, тому в господарстві він повинен бути про запас.

Яка сосковая гума краще?

Як ви могли помітити, в наявності є два види сокової гуми. Та, що дешевше, зроблена зі звичайної гуми. Вона грубіша, в холодну пору року може замерзати, а, отже, і швидше зношуватися. Силіконова гума, коштує дорожче, ніж весь комплект з чорного каучуку. Але вона не має всіх цих недоліків. За будь-якої погоди силікон буде залишатися еластичним, м'яким. У місцях, де з'єднуються дві частини матриці, немає грубої смужки.

Доставка в інтернет-магазині DaMilk

Доставка соскової гуми здійснюється в усі регіони України Новою Поштою, Інтайм

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

3 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

3 Товари.

товарів на стор.

Таблиця