Маслобійки для вершкового масла

Побутова маслобійка – це ручний або електроприлад, який дозволить вам робити натуральне масло в домашніх умовах. Вихідним продутому для цього служать вершки, які отримують сепаруванням молока.

До побутових маслобійок відносяться компактні прилади, з об'ємом робочої камери до 20 літрів. Для приготування вершкового масла використовують сметану або вершки жирністю від 35%. Час приготування залежить від вихідного продукту і характеристик пристрою.

В інтернет-магазині DaMilk можна купити обладнання для молочного господарства, в тому числі доїльні апарати, сепаратори, маслобійки.

Як вибрати маслоробку

При виборі маслобійки для домашнього використання потрібно враховувати наступні фактори:

  1. До якого типу належить. Моделі для будинку бувають електричні і ручні. Перший тип дозволяє витрачати менше часу і переробляти більшу кількість вихідного продукту. Ручні маслоробки менш місткі, але у них нижче ціна.
  2. Розміщення двигуна (для електричних моделей). Електричні маслобійки можуть мати моноблочну будову або складатися з 2 частин. У першому випадку двигун розташований в нижній частині пристрою, причому в одному корпусі з робочою камерою. Більшість побутових маслоробок складаються з окремої ємності для вершків і двигуна. Він від'єднується, а для роботи фіксується зверху ємності.
  3. Матеріал робочої камери. Металевий корпус міцніше, але більш важкий. Також для відстеження ступеня приготування доведеться переривати роботу і відкривати кришку. Виходячи з цього фактора, краще купити пластикову маслобійку з прозорими стінками. Матеріал також впливає на ціну маслоробки.

Найпопулярнішими в Україні є маслобійки Мотор Січ (лідер у виробництві устаткування для переробки молока), Delta, Імпульс, Franz Janschitz. Ці виробники представлені на сайті магазина ДаМілк.

Основні характеристики маслоробки

Основними характеристиками є:

  • об’єм вершків, який можна збивати;
  • вихід масла;
  • час переробки;
  • частота обертання крильчатки;
  • режим роботи.

Повністю заповнювати ємність можна. У характеристиках вказується, мінімальну та максимальну кількість вершків, які можна збивати. Вихід масла залежить від жирності вершків. Як правило, він становить 35-50% від загальної маси.

Час переробки для побутових моделей не перевищує 30 хвилин. При цьому потрібно кожні 8 хвилин припиняти процес, і перевіряти освіту зернистої маси і пахти. Повністю готовий продукт можна визначити тільки візуально.

Не слід перевищувати рекомендовану час роботи. Через кожні пів години слід робити перерву, щоб не відбувався перегрів двигуна.

Де купити маслобійку для будинку

Побутове обладнання для переробки молока, а також запчастини до нього, можна знайти в асортименті інтернет-магазину DaMilk. На сайті можна купити маслоробку з електричним приводом або ручну модель. Зробити замовлення можна у великих містах України (Київ, Одеса, Хмельницький, Миколаїв, Дніпро) та інших населених пунктах. По Харкову працює кур'єр компанії. В інші міста замовлення доставляються на відділення Укрпошти або Нової Пошти.

Оплатити товар можна при отриманні, скориставшись послугою післяплати.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

21 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

21 Товари.

товарів на стор.

Таблиця