Побутові сепаратори для молока

У вас є корова, навіть не одна, і, можливо, є доїльний апарат, але вам як і раніше доводиться ходити в магазин за сметаною чи вершковим маслом?Як відомо, якість магазинної продукції залишає бажати кращого, та й ціна на продовольчі товари буває досить висока. Особливо актуальною ця проблема стає якщо в родині є маленька дитина.

Маючи молочне господарство, треба задуматися про переробку отриманого молока. Найчастіше молоко просто використовують як є, або продають. У весняний і осінній час різко збільшуються надої молока, а значить постає питання про його більш тривале зберігання. Займатися переробкою вручну надто складно, це буде забирати багато часу, а його завжди не вистачає. Рекомендуємо купити побутовий електричний сепаратор для молока Як обрати молочний сепаратор? Ми рекомендуємо придбати товари виробництва Мотор Січ.

Сепаратори Мотор Січ

Поряд з доїльними апаратами випускаються побутові сепаратори для молока. Працюють вони від електричної розетки, так що втручання в його роботу буде мінімальним, що дозволить вам займатися паралельно іншими справами. У нашому каталозі представлені сепаратори Мотор Січ, три популярні моделі:

  • Мотор Січ СЦМ 100-19
  • Мотор Січ 100-15
  • Мотор Січ 100-18

Молоко складається з води з розчиненими в ній жирами. Вода і жир володіють різною щільністю, а значить їх можна розділити між собою. Для цього використовується центрифуга, що являє собою обертову ємність, заповнену молоком. Обертання задається електродвигуном, котрий створює близько 10000 обертів на хвилину. Заливна ємність досить об'ємна, вміщує до 10 літрів рідини. З 20 літрів можна отримати 1 літр дуже жирних вершків. Важливо тільки попередньо його нагріти до 40 градусів.

Перед покупкою, подивіться відео, як працює сепаратор-вершковіддільник. Переконайтеся, наскільки швидко і легко можна отримувати якісну і корисну домашню молочну продукцію. Не забудьте залишити відгук про сепараторі, і почитайте рекомендації інших покупців.

Підготовка сепаратора Мотор Січ для роботи та процес отримання вершків з молока

Тепер у вас завжди буде сироватка. Її можна використовувати для виготовлення знежиреного кефіру, сиру, використовувати в кулінарії для приготування холодного борщу, ви зможете додавати замість води в випічку, змішувати з кормом для худоби. З вершків виходить дуже смачна сметана, жирне масло з приємним солодкуватим смаком, сир. А при бажанні навіть можна зайнятися виготовленням сиру.

Де купити сепаратор для молока недорого

Купити недорогий сепаратор для молока ви можете за готівковий розрахунок (в цьому випадку вам необхідно буде під'їхати в пункт видачі товару, який знаходиться в місті Харків), за допомогою банківського переказу, післяплатою або безготівковим способом. Доставка відбувається в Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя - будь-які населені пункти України. Ціни на сепаратори цілком помірні, що в поєднанні з надійністю і високою продуктивністю (підприємство Мотор Січ успішно функціонує ще з 1907 року!) Забезпечує постійний купівельний попит на ці недорогі сепаратори в Україні, Росії та інших країнах близького зарубіжжя.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

29 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

29 Товари.

товарів на стор.

Таблиця