Побутові сепаратори для молока

Сепаратор – пристрій для отримання вершків з незбираного молока. Процес відділення відбувається в барабані під дією відцентрової сили. Молекули жиру через низьку питому вагу збираються в центрі, і вершки виходять через жолоб. Знежирене молоко (обрат) має іншу щільність, а тому збирається в зовнішньому контурі барабана. Для виведення обрату використовується інший вихід.

Після покупки сепаратора вершковіддільника, ви зможете робити домашні та корисні продукти з молока. В інтернет-магазині DaMilk широкий вибір молочного обладнання і запчастин до нього.

Як вибрати побутовий сепаратор

Перед покупкою сепаратора потрібно звернути увагу на наступні фактори:

  1. Тип приводу. В обладнанні для відділення вершків буває ручний або електричний привід. Деякі моделі можуть поєднувати обидва ці види.
  2. Продуктивність сепаратора – це характеристика, яка визначає кількість оброблюваного за годину молока. У приладів з електричним приводом цей показник, як правило, вище.
  3. Матеріали, які використовуються при виготовленні. Корпус, молокоприймач, тарілки роблять із пластику або металу (алюміній, нержавіюча сталь). Матеріали впливають на довговічність обладнання, простоту догляду за побутовим сепаратором.
  4. З яким молоком може працювати сепаратор. Все сепаратори дозволяють отримати вершки з коров'ячого молока. Але для відділення жирної фракції з козячого молока потрібні більш високі оберти. Тому перед покупкою рекомендується вивчити характеристики і відгуки про сепартори.

В Україні найпопулярнішим виробником є Мотор Січ. Компанія випускає ручні й електричні сепаратори; випускаються моделі з пластиковими, нержавіючими і алюмінієвими комплектуючими. На сайті ДаМілк також можна купити сепаратори для будинку Нептун, Пензмаш, Franz Janschitz (Milky), Салют.

Основні характеристики сепаратора для будинку

Основними показниками, які визначають працездатність сепаратора, є:

  • продуктивність;
  • час безперервної роботи;
  • частота обертання барабана;
  • об’єм молокоприймача;
  • діапазон регулювання жирності обрату;
  • кількість і тип тарілок.

Продуктивність сепаратора вимірюється в л/год. Ця характеристика показує, скільки молока можна переробити за певний час. Для електричних побутових моделей продуктивність досягає 120 л/год. Промислові сепаратори (Мотор Січ, Franz Janschitz) дозволяють переробити до 600 л за годину.

Час роботи сепаратора обмежений. Це пов'язано з двома факторами. Перший – це перегрів двигуна, через який електричним пристроям потрібен час, щоб охолонути. Другий чинник пов'язаний з тим, що отвори в барабані починають забиватися, а на тарілках утворюється шар молочного жиру.

Частота обертання барабана впливає на процес відділення вершків від обрату. Чим вище оберти – тим краще відбувається відділення. Коров'яче молоко добре сепарується вже при 8 тис. об/хв. А ось для козячого потрібно мінімум 10 тисяч обертів.

У побутових сепараторах, як правило, встановлено 12 розділових дисків. Вони можуть бути металевими або пластиковими. Перевагу віддають першому матеріалу, адже він міцніший і краще миється. Диски можуть використовуватися гладкі та ребристі (встановлюються по черзі).

Де купити сепаратор

В інтернет-магазині DaMilk зібрані сепаратори від різних виробників. На сайті також можна знайти запчастини до них у відповідному розділі.

Купити сепаратор для будинку можна в Києві, Одесі, Львові, Хмельницькому, Дніпрі та інших містах. По всій Україні замовлення доставляються Новою Поштою, УкрПоштою, перевізником АвтоЛюкс. У Харкові працює кур'єрська служба ДаМілк.

Оплатити замовлення можна банківським переказом, післяплатою, готівкою кур'єру. В інтернет-магазині ДаМілк ви також знайдете інше обладнання для ведення молочного господарства. На усі товари надається гарантія.

Терміни доставки по Україні:

Київ1 деньХарків1 день
Дніпро1 деньВінниця2-3 дні
Запоріжжя1 деньЖитомир2-3 дні
Кропивницький1 деньІвано-Франківськ2-3 дні
Миколаїв1 деньЛуцьк2-3 дні
Одеса1 деньЛьвів2-3 дні
Полтава1 деньРівне2-3 дні
Суми1 деньТернопіль2-3 дні
Херсон1 деньУжгород2-3 дні
Черкаси1 деньХмельницький2-3 дні
Чернігів1 деньЧернівці2-3 дні

 

29 Товари.

товарів на стор.

Таблиця 

29 Товари.

товарів на стор.

Таблиця